Hakkımızda

Şirketimiz 1998 tarihinde Elektrik mühendisi Osman Şahin ve Uğur Yılmaz tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren elektrik tesisat sektörünün çeşitli dallarında faaliyet göstermekle birlikte kurumsal taahhüt alanında projelere imza atmıştır. Dinamik, çalışkan ve işinde uzmanlaşmış kadroya sahip olmakla beraber girişimci ve yenilikçi çizgide ilerlemektedir.

Firmamız kuruluşundan bu yana kalite standartlarına önem verip müşteri memnuniyetini ve verimliliğini temel alarak kendisine ilkeler belirlemiş ve bu ilkelerinden taviz vermeyerek aldığı işleri bitirerek sektörde hak ettiği yeri almaktadır.

Temel ilkelerimiz; müşterilerimizin ihtiyaçların karşılayan doğru tasarımları bulmak ve en uygun çözümleri üretmek, her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında ve hatasız olarak sonlandırmak, personelin yeni teknolojileri takip etmesini ve kendidini sürekli geliştirmesini sağlamak ve hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamaktır. Tüm bu poitikalrın sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörün tanınan ve güvenilir firması olmaktır.